MODEL : SGDV-5R5A11A SERVO YASKAWA
MODEL:SGDV-5R5A11A
AC-Input: 3PH 200-230V 50/60Hz 3.7A
AC-Output: 3PH 0-230V 0-400Hz 5.5A 750W